Lajme

Rrokulliset një veturë te “Kroni i mbretit”

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Në magjistralen Prishtinë-Pejë, konkretisht te vendi i quajtur “Kroni i mbretit” është vetaksidentuar një veturë.

Indeksonline ka siguruar pamjet ku shihet automjeti i rrokullisur. Policia dhe zjarrfikësit kanë dalë në vendin e ngjarjes.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Lajme

Vuçiq s’arrin ta fus ushtrinë në Kosovë, për 30 sekonda bombardohet Beogradi

Lajme

Nuk jam ateist, Valon Syla tregon se në çka beson

Lajme

E pazakontë: Majmuni shijon rrezet e diellit në ballkonin e një banese në Prishtinë

Lajme

‘Eskalon’ deputeti i VV-së, me akuza ndaj Kryeziut: Po mërzitesh që s’po fiton Radoiçiqi, shyqyr që po iu bien maskat