Show Bizz

Rrokulliset me veturë Françeska Jaçe, kjo është gjendja e saj shëndetësore

Modelja dhe ish-banorja e “Big Brother”, Françeska Jaçe, është aksidentuar tek rreth rrotullimi i Nartës në Vlorë ditën e sotme, si pasojë e shpejtësisë përtej normave të lejuara.

Makina e saj doli nga rruga duke u përmbysur por fatmirësisht pa rrezik jete.

Sipas informacioneve, drejtuesja e mjetit Françeska Jaçe ka marrë disa dëmtime të lehta. Ajo është transportuar për në spital për të marrë ndihmën e nevojshme mjekësore.

Sipas informacioneve, drejtuesja e mjetit Françeska Jaçe ka marrë disa dëmtime të lehta. Ajo është transportuar për në spital për të marrë ndihmën e nevojshme mjekësore.

Policia po vijon hetimet në lidhje me shkaqet e aksidentit edhe pse mendohet se ka qenë shpejtësia e automjetit të drejtuar nga modelja.

Policia po vijon hetimet në lidhje me shkaqet e aksidentit edhe pse mendohet se ka qenë shpejtësia e automjetit të drejtuar nga modelja.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Moderatorja shqiptare infektohet me COVID-19: Për dreq, më gjeti edhe mua

Show Bizz

Olta Gixhari pozon gjysmë e zhveshur dhe pa grim

Show Bizz

Kështu shkruan shqip “Çënari” i Almedës

Show BizzSport

Eros Grezda i publikon pamjet të shëmtuara modeles Oriola Marashi