Sport

Rrihet brutalisht futbollisti shqiptar (Pamje +18)

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Futbollisti i ekipit kroat NK Slaven Belupo, Muzafer Ejupi, është sulmuar fizikisht dhe ka pësuar lëndime të rënda trupore.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë klubi kroat me një postim në rrjetin social Facebook.

Ejupi është duke u rehabilituar në shtëpinë e tij pas lëndimeve të marra dhe pritet që së shpejti t’u kthehet fushave të blerta.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv