Lajme

Rrëzohet një person në vendin e punës në Lipjan

Një person në Lipjan është rrëzuar, gjersa ishte duke punuar punë ndërtimtarie në një objekt të lartë.

Siç bëhet e ditur nga policia, rasti ka ndodhur të premten ndërsa viktima për shkak të lëndimeve trupore që ka pësuar nga rrëzimi është dërguar në QKUK për trajtim mjekësor dhe sipas mjekëve gjendja e tij është stabile.

Policia ka njoftuar se rasti është nën hetime dhe po iniciohet si “Rrezikim në vendin e punës”. /Demokracia.com/

Postime të ngjajshme
Lajme

Vritet një person në Batllavë

Lajme

12 komunat ku LVV shkon në balotazh

Lajme

Në 24 komuna përfundon numërimi i votave, këta kandidatë prijnë në zgjedhje

Lajme

Numërohen votat në Mitrovicë, ky është rezultati