Lajme

Rrëzohet lisi në Prizren, tre të lënduar, njëri dërgohet në QKUK

Dy meshkuj dhe një femër kanë pësuar lëndime trupore nga një lis që është rrëzuar në Prizren.

Rasti ka ndodhur dje në mesditë, ku viktimat janë dërguar për tretman mjekësor në Spitalin e Prizrenit, ku njeri prej tyre për shkak të lëndimeve të rënda është transportuar në QKUK.

“Raportohet se tre viktimat dy meshkuj dhe një femër kosovarë, kanë pësuar lëndime trupore nga një lis që ishte rrezuar. Viktimat janë dërguar për tretman mjekësor ne Spitalin e Prizrenit, ku njeri prej tyre për shkak të lëndimeve të rënda është transportuar në QKUK”, njofton PK. /Demokracia.com/

Postime të ngjajshme
Lajme

‘Amerika merr në dorë komplet situatën’

LajmeSport

Joshua - Usyk, këtu mund ta shikoni "LIVE" meçin!

Lajme

U mbajt mbledhja e Këshillit të Sigurisë së Kosovës, ja për çfarë u diskutua

Lajme

Tragjike: Vetura del nga rruga dhe bie në lumë, një i vdekur dhe dy të lënduar