Lajme

Rrëfimi prekës i mikut për shokun që iu vetëvra

Mbrëmjen e së dielës nga kati i nëntë i një ndërtese në lagjen “Dardania” dyshohet se ra një person.

Bëhet fjalë për Z.RR. i cili vdiq pas plagëve të marra derisa dyshohet se u hodh nga banesa e mikut të tij B.S të cilit i shkoi për vizitë. Sipas pronarit, kjo ndodhi kur ai shkoi të blejë bukë.

Këtij të fundit viktima i ishte ankuar shpesh për telashe, madje i njëjti edhe kishte shkruar gjëra rreth jetës së tij në një fletore që më pas iu gjetë në rroba.

Shkrimet në letra të viktimës, që thuhet të ketë qenë edhe konsumues i substancave narkotike, përbënin akuza për jo pak persona. Gjithsesi, policia tashmë po merret me rastin të cilin e cilësoi si “hetim mbi vdekjen”. /lajmi.net

Related posts
Lajme

Këto vende nesër do të mbesin pa energji elektrike

Lajme

Fronti i ftohtë ajror po depërton në Kosovë, sjellë reshje bore e shiu

LajmeShow Bizz

Turp në Big Brother VIP: Improvizuan “varrimin” e Einxhel duke i vendosur lule dhe bërë homazhe

LajmeShow Bizz

E turpshme, Arjola dhe Monika shkrihen së qeshuri pas rrëzimit të Einxhelit në Big Brother VIP

Leave a Reply

Your email address will not be published.