Show Bizz

Rrëfimi i Eneda Tarifës: Mund të martohem sërish, i kërkoj falje vajzës time

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Teksa ishte e ftuar në emisionin “Treshat” me Bora Zemanin dhe vëllezërit Veshaj, Eneda Tarifa ka bërë një rrëfim të sinqertë për marrëdhënien e saj me të bijën, duke prekur publikun.

Eneda rrëfeu në “Makinën e së vërtetës” se shumë herë, në mënyrë të pavetëdijshme, nervat dhe streset e punës ia shkarkon të voglës së saj, Arias.

Megjithatë, Eneda nuk ngurron t’i kërkojë falje të bijës për veprimin e saj të paqëllimshëm.

“Ndodh, por e marr dhe ja shpjegoj, madje shpesh i kërkoj dhe falje. Unë di të them më fal. Vajzës i kërkoj shpesh falje”, u shpreh këngëtarja e emocionuar, duke marrë duartrokitjet e sallës.

Gjithashtu, e pyetur nëse po mendon një martesë të dytë, Eneda u përgjigj se do të martohej sërish nëse do të gjente personin e duhur.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto