Lajme

Rrëfim mes lotësh i ish pjesëtarit të UÇK-së

Kryeministri i Republikës së Shqipërisë, Edi Rama, ka shpërndarë një rrëfim të një ish-pjesëtari të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, i cili i përlotur tregon për luftën dhe humbjen e vëllait bashkëluftëtar.
Statusi i Ramës:

LIRIA KA EMËR

Kjani Guri, që si djalë i ri iu bashkua Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, sot përlotet në rrëfimin e tij për luftën dhe humbjen e vëllait bashkëluftëtar, ndërkohë që UÇK-ja përballet me epilogun dramatik të një kalvari të gjatë plot akuza, trillime, fabrikime, për drejtësinë e pastërtinë e luftës së saj heroike…

Respekt dhe mirënjohje për çlirimtarët e Kosovës

Ju ftoj ta shikoni dhe shpërndani këtë histori.

https://www.facebook.com/watch/edirama.al/

Postime të ngjajshme
Lajme

Rrëfehet piloti amerikan: Si na suImuan serbët me raketa në Beograd gjatë bombardimeve më 1999

Lajme

Kalon projektligji për Rimëkëmbje Ekonomike me kushtet e PDK’së

Lajme

Vjosa Osmani nuk ka të drejt të formojë parti politike, e ka vetëm një opsion

Lajme

Zemaj takohet me Hotin: Dakordohen për vendimet për festat e fundvitit