Lajme

Rrallë herë bën “vaki” ta shihni Veternikun kështu!

Kjo pamje e Veternikut në Prishtinë nuk na shoqëron shpesh gjersa përshkojmë këtë rrugë.

Rrugët e Prishtinës janë tejet të frekuentuar nga qytetarët ku shkaktohen kolona të gjata, e sidomos në Veternik.

Në këtë pjesë të kryeqytetit sidomos në orët e mbrëmjes ka qarkullim të madh të veturave ku vështirësohet komunikacioni dhe dikur duhej pritur deri në 2 orë për t’i dal në “kry”.

Por, një qytetar gjatë orës policore ka fotografu Veternikun ku shihet I qetë më shumë se kurrë.

Postime të ngjajshme
Lajme

Burime brenda KQZ-së: Bulliqi i VV-së fiton pa balotazh!

Lajme

Ekskluzive: Adnan Merovci tregon sa herë janë takuar Adem Jashari e Ibrahim Rugova

Lajme

E turpshme – Gent Cakaj suImohet në Shqipëri pse e vizitoi Prekazin e Adem Jasharit

Lajme

LDK s’bën zë, Rudari ka pak fjalë, por jo shumë shpresëdhënëse