Lajme

Rrahje për parking në ‘Abi Qarshi’: Një person sulmon e kanos një tjetër

Një person është arrestuar pasi gjatë një mosmarrëveshje që kishte me një tjetër person, e kishte sulmuar dhe kanosur atë, shkruan Gazeta Metro.

E tëra kishte filluar për shkak të një parkingu.

I dyshuari është liruar me urdhër të prokurorit, derisa rasti vazhdon në procedurë të rregullt.

‘’ Abi Qarshia ,Prizren 01.06.2021 -19:18 Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi i njëjti pas një mosmarrëveshje që kishte pasur me viktimën mashkull kosovar rreth një parkingu të veturës, e kishte kanosur viktimën dhe sulmuar fizikisht. Me urdhër të prokurorit i dyshuari është liruar, rasti vazhdon në procedurë të rregullt’’ thuhet në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës.

Postime të ngjajshme
Lajme

Detaje për vrasjen e mbrëmshme në Rahovec, dyshohet se vëllau vrau vëllanë

Lajme

Parashikimi i motit për nesër

Lajme

Duda Balje: Nuk jam më e ëmbël se dudi, por ......

Lajme

Ky është personi i cili ndërroi jetë në aksidentin e sontëm