Lajme

Rrahje mes disa personave tek “Kafet e Rakisë” në Prishtinë

Një përleshje fizike në mes të disa personave ka ndodhur pak më parë në kryeqytet.

Si pasojë e kësaj përleshje fizike të lënduar kanë mbetur dy persona.

Në një video të dërguar në redaksi shihet se njëri nga të lënduarit ka mbetur i shtrirë në tokë.

Ngjarja ka ndodhur saktësisht tek pjesa e njohur si “Kafet e rakisë” në afërsi të sheshit kryesor të qytetit.

Në vendin e ngjarjes tashmë kanë arritur njësitë policore si dhe Emergjenca.

https://www.facebook.com/lajminet/videos/185777820311462

Postime të ngjajshme
Lajme

KEDS: Këto vende do të mbesin pa rrymë nesër

Lajme

Gastronomët kanë një njoftim për gjithë klientët

Lajme

U raportua se janë kthyer eshtrat e Ukshin Hoti, ja çfarë thotë djali i tij

Lajme

Këtyre moshave u takojnë 3 viktimat e sotme të COVID-19