Lajme

Rrahje masive në magjistralen Prishtinë-Podujevë

Një rrahje masive ka ndodhur në fshatin Lebanë, përkatësisht tek hyrja për në autostradën “Ibrahim Rugova”.

Klan Kosova ka siguruar pamje nga vendi i ngjarjes dhe sipas tyre disa persona kanë mbetur të therur.

Deri më tani nuk ka asnjë version zyrtar lidhur me rastin.

Postime të ngjajshme
Lajme

‘Amerika merr në dorë komplet situatën’

LajmeSport

Joshua - Usyk, këtu mund ta shikoni "LIVE" meçin!

Lajme

U mbajt mbledhja e Këshillit të Sigurisë së Kosovës, ja për çfarë u diskutua

Lajme

Tragjike: Vetura del nga rruga dhe bie në lumë, një i vdekur dhe dy të lënduar