Lajme

Rrahja në Graçanicë, Policia jep detaje

Të premten janë arrestuar dy persona shtetas të huaj, pasi që janë përleshur fizikisht në mes vetë në trafik.

Siç njofton Policia e Kosovës në raportin e saj 24-orësh, thuhet se të dyshuarit kanë pësuar lëndime trupore dhe janë dërguar për tretman mjekësor.

Njëri është ndaluar për tretman nën përkujdesjen e policisë, ndërsa i dyshuari tjetër, me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje,

“Fsh. Preoc, Graqanicë 30.04.2021 – 13:50. Janë arrestuar dy të dyshuar, meshkuj shtetas të huaj, pasi që në trafik janë përleshur fizikisht në mes vete. Të dyshuarit kanë pësuar lëndime trupore dhe janë dërguar për tretman mjekësor, njëri është ndaluar për tretman nën përkujdesjen e policisë, ndërsa i dyshuari tjetër, me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, njofton PK-ja.

Postime të ngjajshme
Lajme

Policia jep detaje për rastin e dhunës seksuale ndaj nxënëses në klasën e parë

Lajme

Raportohet për një sulm seksual ndaj një nxënësje të klasës së parë në Prishtinë

Lajme

“E pabesueshme”, ish-gazetarja kosovare rrëfen bisedën e burrit me ekipën e Associated Press pas bombardimit

Lajme

Eksperti amerikan godet Kurtin për gjendjen tek “1 Tetori”