Show Bizz

Ronela Hajati shfaqet përvëluese

Këngëtarja e njohur shqiptare, Ronela Hajati, është ndër më të pëlqyerat në estradën shqiptare.

Ajo përmes rrjeteve sociale mban të azhurnuar 657 mijë ndjekësit e saj, të cilët e mbështesin në mënyrë të vazhdueshme

Bukuroshja brune po ashtu njihet për linjat e tonifikuara trupore dhe bukurinë e saj natyrale.

Kështu, në një postim të fundit në rrjetin social Instagram ajo ka shfaqur këto dy lloj tipare, por më me fokus i ka vënë të pasmet.

Hajati është parë e veshur me një fustan të zi, teksa në pjesën e poshtme mbante një rrjet, çka i zbulonte më shumë nga trupi i saj.

“Nëse më mungon, a do të ishe më me fat”, ka shkruar ajo në përshkrimin e imazhit.

Vlen të përmendet se Ronela është në përgatitje të një projekti të ri, i cili do të lansohet shumë shpejt në platformat digjitale.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Rehatohet edhe Fifi, ky është i dashuri i saj nga Shqipëria

Show Bizz

Ky djali në foto është një nga reperët e njohur shqiptar

Show Bizz

Capital T habit me veprimin ndaj Ledri Vulës: Artisti që kopjon më shumë

Show Bizz

Tuna merr vendimin e papritur për veten dhe karrierën e saj