Show Bizz

Ronela Hajati po përgatit një surprizë për fansat e saj

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Pas dhuratave që mori tani është radha e Ronelës që të bëj një të tillë.

Ronela Hajati ditë më parë festoi ditëlindjen dhe organizoi një festë të madhe ku ftoi miqtë dhe familjarët me ç’ rast pranoi edhe urime dhe dhurata të shumta, shkruan lajmi.net.

Tani këngëtarja ka ndarë një postim në Instagram ku shkruan ‘Duhet tua bëj unë një dhuratë tani’ mbetet për tu parë nëse surpriza e saj do jetë një tjetër hit.

Kujtojmë se me këngën e fundit ‘Lage’ Ronela ka arritur mbi katër milionë klikime në Youtube dhe ende po vazhdon të klikohet nga publiku.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto