Show Bizz

Ronela Hajati e mërzitur , e tregon arsyen

Ronela Hajatit i mungojnë kohët kur qëndronte në orët e vona të natës në studion diskografike dhe momentet kur xhironte videoklipe.

Aktualisht puna për një pjesë të mirë të këngëtarëve është pezulluar, për shkak të situatës së pandemisë.

Ndaj Ronela Hajati u ngushëllua me disa foto nga arkiva e saj që i ndau me ndjekësit.

“Më mungojnë kohët kur xhiroja videoklipe dhe qëndroja deri vonë në studio,”– shkroi ajo, krahas imazheve nga momenti teksa përgatitej për të xhiruar për “Dilema”.

Postime të ngjajshme
LajmeShow Bizz

Vlora Dumoshi i del në mbrojtje Adriana Matoshit pas komenteve për lidhjen me futbollistin afrikan

Show Bizz

Reagon Adriana Matoshi pas mesazheve që mori për lidhjen me 21-vjeçarin

Show Bizz

Adelina pozicionohet në përplasjen Tayna-Dafina

Show BizzSport

Kush është Keith, futbollisti afrikan që “rrëmbeu” zemrën e aktores kosovare, Adriana Matoshi