Sport

Ronaldo vjen me një veprim të madh

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Cristiano Ronaldo bëri një vizitë në klinikën e tij Insparya në Madrid së bashku me të dashurën Georgina Rodriguez.

Klinika është e specializuar në transplantet e flokëve dhe Cristiano është shumë i apasionuar pas luftimit të kësaj sëmundje.

”Ditën tjetër ne vizituam Klinikën e Inspektorit”, ka shkruar ai në Instagram, përcjell lajmi.net.

“Alopecia (humbja e flokëve) është një sëmundje që prek miliona njerëz”.

“Ne duam t’i ndihmojmë ata që vuajnë nga kjo sëmundje”.

Anësori i Juventusit është një anëtar themelues i klinikës.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv