Sport

Ronaldo me këpucë speciale kundër Francës

Kombëtarja e Portugalisë të dielën do të luajë kundër Francës në shtëpi, në kuadër të xhiros së tretë të Ligës së Kombeve.

Pas dy raundeve, portugezët kanë dhënë performancën maksimale, ashtu si francezët, dhe këto dy kombëtare priten të ofrojnë ndeshje të shkëlqyeshme.

Në qendër të vëmendjes është Cristiano Ronaldo, që ka arritur numrin prej 100 golave me ekipin kombëtar.

Shkaku i këtij rekordi, ai do të luajë kundër francezëve me këpucë speciale.

Postime të ngjajshme
Sport

E vendos në shitje medaljen e finales më të “çmendur” të Ligës së Kampionëve, për të paguar borxhet

Sport

Legjenda e Prishtinës lavdëron rivalin për titull, ka fjalë të mëdha për ta

Sport

Reagon Trepça ’89: Na u anulua një gol i rregullt në ndeshjen ndaj Gjilanit

Sport

Nga sulmi në mbrojtje, pikat e dobëta të Realit në “El Clasico”