Sport

Ronaldo i zemëruar me trajnerin e tij, pamjet po bëjnë xhiron e botës

Portugalia nuk arriti mbrëmë të kualifikohej në mënyrë direkte në fazën tjetër të Katar 2022 pasi u mund nga Serbia në minutën e 90′ me golin e Mitroviç.

Pas përfundimit të ndeshjes shikohet se lojtarë të ndryshëm i japin dorën Ronaldos duke e inkurajuar por në momentin kur trajneri i tij i Portugalisë , Fernando Santos i afrohet për t’i dhënë dorën, Cristiano Ronaldo fillon duke kritikuar dhe nuk i jep dorën teknikut të tij.

Pamjet janë bërë virale në internet.

Related posts
Sport

Granit Begolli afër marrëveshjes me skuadrën e madhe kosovare

Sport

Këto janë 12 skuadrat që tanimë kanë siguruar kualifikimin nga grupet e Ligës së Kampionëve

Sport

PAMJET: “Shpërthen” stadiumi San Siro, shënohet goli i parë në ndeshjen Milan-Liverpool

Sport

Kroos me gol spektakolar zhbllokon shifrat në ndeshjen Real Madrid – Inter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *