Sport

Ronaldo i bindur kërkon ‘largimin’ nga Juventusi dhe ka vetëm një zgjidhje për të ardhmen!

Cristiano Ronaldo ka vendosur që të largohet nga Juventusi dhe është i gatshëm të bëj gjithçka për të gjetur një skuadër të re.

Dështimet në Champions League sezon pas sezoni kanë bërë që portugezi të jetë në kërkim të një skuadre të re ku mund të synojë fitimin e trofeut të shumë dëshiruar.

Tashmë në skenë ka hyrë Nasser Al-Khelaifi i cili kërkon ta bashkojë portugezin me Kylian Mbappe dhe nuk përjashtohet mundësia që parisienët të bëjnë një ofertë edhe për Lionel Messin.

Agjenti i CR7, Jorge Mendes tashmë që dy muaj ka filluar punën dhe nuk e ka ndërmend të ndalet derisa të gjejë një skuadër të re për të ku PSG mbetet favoritja më e madhe.

Postime të ngjajshme
Sport

Skenarët që e shpallin Prishtinën kampion këtë fundjavë

Sport

Liridon Leci flet për festimin e tij me shqiponjë: Ishte koha kur Xhaka e Shaqiri kishin bërë këtë gjë ndaj Serbisë

Sport

Liga e Parë, sot do të mësohen dy skuadrat që futen në Superligë

Sport

Prishtina e quan ndeshjen ndaj Gjilanit më të rëndësishmen në tetë vitet e fundit