Sport

Ronaldo ‘bombardon’ portën e Genoas

Cristiano Ronaldo ka shënuar një super gol në ndeshjen Genoa – Juventus.

Ylli portugez arriti që në minutën e 57’ të dyfishoi në 0-2 epërsinë e Juventusit, me një goditje të fortë nga largësia.

Goditja e Ronaldos, e fortë dhe e saktë, ishte e paarritshme për portierin e Genoas.

Këtë gol të Ronaldos, mund ta shikoni në videon e mëposhtme.

Postime të ngjajshme
Sport

Qëndrim Gashi kërkohet nga tri skuadra elitare dhe një evropiane

Sport

E mërkura e pasur me futboll, vëmendja në Premierligë

Sport

Drita – Gjilani edhe më herët ishte luajtur pa shikues, ja kush kishte triumfuar

Sport

Bllokohet shitja e Newcastle, kjo është arsyeja