Show Bizz

Roberti shfaqet pranë kësaj super-femre

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Para pak muajve, Robert Berisha dhe Nora Istrefi i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare.

Ata kanë vendosur ta rrisin të ndarë vajzën e tyre Renenë

Pas ndarjes që të dy janë shumë aktivë me postime në rrjete sociale.

Së fundi Roberti ka publikuar një foto ku shfaqet pranë një vajze, e kjo duket se do ta bëjë shumë xheloze  Noren.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto