Show Bizz

Roberti njoftoi për ndarjen por cili ishte reagimi i Nora Istrefit?

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Robert Berisha mbrëmë ka njoftuar se i ka dhënë fund martesës me Nora Istrefin.

Lidhja e cila nisi në vitin 2006 mes Robert Berishës dhe Nora Istrefit tashmë ka marrë fund, shkruan lajmi.net.

Gjatë gjithë këtyre viteve sa ishin të përcjellur nga mediat e edhe nga publiku, emrat e tyre janë lakuar shumë në media, sidomos së fundmi kur raportohej se dyshja po shkojnë drejt ndarjes.

Përfundimisht ishte Roberti ai i cili ka treguar se më ai dhe Nora nuk janë bashkë por ajo nuk ka bërë as edhe një reagim.

Deri tani nuk kemi parë një pëlqim, koment apo postim të Norës lidhur me çështjen në fjalë. Se cili do të jetë reagimi i saj dhe se a do ta komentoj këtë pjesë mbetet të shihet./Lajmi.net/

dfgdg

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto