Show Bizz

Robert Berisha nis pushimet, kjo është vajza e cila po e shoqëron

Dikur ishte pjesë e të grupit muzikor të Sinan Vllasaliut, e sot këngëtar dhe moderator.

Robert Berisha tashmë është në qendër të vëmendjes së mediave rozë.

Që nga ndarja me Norën, Roberti nuk është komentuar për një lidhje të gjatë dashurie, shkruan InfoKosova.

Së fundi ai si duket ka nisur pushimet e tij, e ku po shoqërohet nga vajza e tij e vogël, Renee.

Kujtojmë se Roberti ka edhe një vajzë më të madhe me një nga ish të dashurat e tij./InfoKosova/

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Konkurrenti i “Për’puthen” rrëfen si e humbi këmbën në aksident por nuk u dorëzua kurrë

LajmeShow Bizz

Sa kushton një bukë në Kosovë? Çudit Miss Tuti me përgjigjen

Show Bizz

Ky është personi që tentoi ta sulmonte Noizyn në sheshin Skënderbej

Show Bizz

Dardi i “It’s my love” po bëhet babë, zbulon gjininë e foshnjës