Show Bizz

Robert Berisha ia krisë këngës në karantinë: Disponon të pranishmit me “Dy dele 300 pare”

Robert Berisha po qëndron në karantinë te konviktet, ndërkaq sonte aty ka vendosur që ta krijojë një atmosferë relaksuese

Ai po i disponon të pranishmit që janë me të në karantinë duke kënduar këngë nga më të ndryshmet, shkruan Reporteri.net

Njëra nga këngët që këndoi ishte edhe ‘Dy dele 300 pare’.

Ndryshe, Roberti ishte kthyer nga SHBA ditë më parë dhe tani do të qëndrojë në karantinë për dy javë.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Tayna bën ndryshim në ‘look’-un e saj

Show Bizz

Arbenitës i mungon Fero, publikon foto me të që nuk i kemi parë kurr

Show Bizz

Enca tregon publikisht se si duhet të jetë i dashuri i saj

Show Bizz

Shpetim Desku ia bën realitet ëndrrën, Burhani i “semaforave“ punësohet