Show Bizz

Robert Berisha e ngacmon moderatoren e njohur

Albana Osmani është padyshim një ndër moderatoret më simpatike në Shqipëri. Pavarësisht shkëputjes nga ekrani, Albana vazhdon të jetë aktive në rrjetet e saj sociale, si dhe në projekte të ndryshme kulturore.

Prej shumë kohësh tashmë, Osmani ka deklaruar se është beqare dhe se është fokusuar tek karriera e saj?

Por çfarë po ndodh mes saj dhe Robert Berishës?

I përfolur aq shumë për ndarjen e bujshme me Nora Istrefin, Robert Berisha bëri lëmsh dynjanë kur deklaroi mes thashethemeve se “ai dhe Nora nuk ishin ndarë kurrë…”

Por menjëherë pas deklaratës së fortë të Norës ku e quante atë vetëm “babain e Reneeas” duke konfirmuar ndarjen përfundimtare mes tyre, moderatori ka bërë lëvizjen e radhës.

Në një foto të hedhur nga Albana Osmani ku pyet ndjekësit se “pse është akoma beqare”, Berisha i shkruan haptasi; “nga sot nuk je më!”

Ky flirtim i hapur është marrë me pozitivitet nga ana e moderatores Osmani e cila ka reaguar vetëm me disa të qeshura.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Konkurrenti i “Për’puthen” rrëfen si e humbi këmbën në aksident por nuk u dorëzua kurrë

LajmeShow Bizz

Sa kushton një bukë në Kosovë? Çudit Miss Tuti me përgjigjen

Show Bizz

Ky është personi që tentoi ta sulmonte Noizyn në sheshin Skënderbej

Show Bizz

Dardi i “It’s my love” po bëhet babë, zbulon gjininë e foshnjës