Show Bizz

Ritës për pak sa nuk i doli gjoksi gjatë koncertit në Berlin

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Rita Ora mori vëmendjen në mes të Berlinit.

Rita Ora së fundmi ka performuar para një numri të madh të njerëzve në Berlin, shkruan lajmi.net.

Ajo u mirëprit nga ta madje dikush e ka ngritur lart flamurin kuq e zi, detaj ky i cili nuk ka ikur pa u vënë re.

Pa u vënë re nuk iku as detaji se Ritës për pak sa nuk i doli gjoksi gjatë performancës. Megjithatë ajo dukej joshëse dhe si zakonisht mori vëmendjen./Lajmi.net/

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto