Show Bizz

Ritën më elegante nuk mund ta keni parë

Rita Ora duket plot sharm me veshjen e zgjedhur dhe grimin e aplikuar.

Rita Ora nuk shquhet vetëm për zërin e saj, pamja e jashtme e këngëtares shqiptare është po aq intriguese sa edhe zëri i saj, shkruan lajmi.net.

Biondja para pak minutave ndau një seri imazhesh në profilin e saj në Intagram ku shfaqet me një kostum të zi, dhe sipër vetëm me sytjena.

Bukuroshja nga Prishtina në vetëm pak minuta mori mijëra pëlqime dhe shumë komente përgëzuese për këtë dukje.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Ky është vjehrri i Ledrit, babai i Sares

Show Bizz

E kritikuan lidhur me trupin, Sara publikon mesazhin që i ka dërguar vjehrra

Show Bizz

Rita Ora vazhdon me poza të nxehta

Show Bizz

Dy shqiptare në mesin e 10 femrave më të dëgjuara në ‘Spotify’