Show Bizz

Rita vazhdon me shfaqje të nxehta në Itali

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Rita Ora po vazhdon pushimet e saj në Mediterran.

Tani në një palë bikini me ngjyrë të zezë, Rita Ora shfaqet sërish provokuese nga Sardinia.

Bukuroshja kosovare është fotografuar teksa po shijonte një ditë tjetër me diell në jahtin privat, shkruan Gazeta Express.

Ajo madje është argëtuar me motoskaf në detin Mesdhe, duke bërë disa xhiro nëpër ujë.

Rita ka filluar pushimin në Itali javë e kaluar dhe siç duket do ta mbyllë verën atje.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto