Show Bizz

Rita Ora vjen me një fotografi tejet provokuese nga ballkoni

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Rita Ora dukej shumë provokuese në fotografinë e radhës.

Rita Ora është goxha aktive në rrjete sociale, në të cilat sjell fotografi nga përditshmëria e saj.

Këngëtarja, kësaj radhe postoi një fotografi, në të cilën u shfaq nga ballkoni, e veshur me xhinse dhe bluzë të shkurtër.

Bluza transparente ishte ajo që ia mori vëmendjen, ngase nuk kishte veshur reçipeta dhe e tregonte gjoksin.

Për ndryshe, Rita Ora ka paralajmëruar disa projekte muzikore për vitin në të cilin kemi hyrë.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto