Show Bizz

Rita Ora vazhdon me poza të nxehta

Rita Ora po merr vëmendjen e audiencës me postimet që po i bën.

Këngëtarja shqiptare ka gjetur sërish e emrin e saj në ballinat e mediave rozë, kjo pas imazheve provokuese që ajo është duke ndarë.

Prishtinasja është duke shijuar pushimet në bregdet me të dashurin e saj të ri Romain Gavras, dhe pozat në bikini nuk kanë munguar nga biondja.

Ajo foton e fundit të ndarë në Instastory është shfaqur e zhveshur pjesën e sipërme të trupit ndërsa fokuson me kamerë të pasmet e formësuara.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Shkëlzen Jetishi e uron me këto fjalë vajzën e tij

Show Bizz

Ky është mashkulli që i ka vjedhur zemrën Dojna Memës

Show Bizz

Shikoni si duket Tayna pa grim

Show Bizz

Të dyja shtatzëna, ja çfarë pozave marrin Elita me motrën në ashensor