Sport

Rita Ora tregon hiret e bukura në veshje transparente

Rita Ora ka zbuluar pothuajse gjithçka me veshjen që ka zgjedhur.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rita Ora, e ka tërhequr edhe njëherë vëmendjen me paraqitjen.

Ajo me ndjekësit i ka ndarë dy fotografi dhe në to duket tejet atraktive.

Përveç në muzikë ka kohë që Rita po e luan edhe rolin e modeles dhe po ia del mjaft mirë. Këngëtarja po merr poza para aparatit profesional dhe imazhet e saj vazhdojnë të komentohen shumë.

Në disa të fundit ka pozuar pa reçipeta dhe veshja e tejdukshme ia zbulon gati të gjitha.

Postime të ngjajshme
Sport

Ballkani – Prishtina, bastoret favorizojnë këtë skuadër

Sport

“Tyson shqiptar” të shtunën bokson në Rusi, do të përballet me ish-kampionin e botës

Sport

Tri ndeshje të Superligës zhvillohen sot, kryendeshja në Suharekë

Sport

Gjilani publikon listën e futbollistëve të ftuar për ndeshjen me Besën, ky lojtar do të mungoj sot