Show Bizz

Rita Ora shfaqet tejet provokuese para pasqyrës

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Rita Ora prej ditësh ka nisur xhirimet e videoklipit të ri në Miami të Floridas.

Këngëtarja shqiptarja ka sjellë vazhdimisht fotografi dhe video nga shesh-xhirimet përmes të cilave ka treguar rrjedhshmërinë e procesit.

Por kësaj here Rita pozoi tërësisht nudo para pasqyrës, teksa mbuloi pjesët intime me emoji luleshtrydhe duke vënë në pah linjat e saj perfekte

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto