Show Bizz

Rita Ora nuk i ndalon pozat në bikini, tërheq sërish vëmendjen e ndjekësve

Rita Ora e ka marrë sërish gjithë vëmendjen.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rita Ora, gjatë periudhës së pandemisë ka qenë më shumë aktive në rrjete sociale, sidomos Instagram, shkruan lajmi.net.

Imazhet të cilat kanë rënë më së shumti në sy janë ato ku Rita tregonte format trupore e veshur në bikini.

Ajo së bashku me motrën Elenën dhe disa miq të tjerë kanë qëndruar të vetizoluar në një fermë në Londër./Lajmi.net/

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Dhurata Dora sërish në bashkëpunim me reperin shqiptar, a do të jetë ky hiti i verës?

Show Bizz

Meda publikon baladën “E du”

Show Bizz

Ish-Miss Shqipëria pozon provokuese, veshja i zbulon pothuajse gjithçka

Show Bizz

Arta Elezaj tregon linjat e saj nga pushimet