Show Bizz

Rita Ora: Në një lidhje bie shumë thellë në dashuri

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Rita Ora e pranon se dashuron shumë.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rita Ora, gjatë një interviste të fundit për revistën “Marie Claire”, ka folur lidhur me jetën e saj private, shkruan lajmi.net.

Ajo ka treguar se kur dashurohet, bie thellë mirëpo për momentin dashuria nuk është ‘prioriteti’i saj tani.

“Njerëzit preferojnë të dinë për jetën time personale dhe unë e pranoj një gjë të tillë. Por ajo që kam mësuar rreth dashurisë është se nuk është përparësia ime kryesore tani. Nuk mendoj se do të jetë edhe për ca kohë. Nuk e di, unë dua shumë dhe bie vërtet shumë në dashuri, gjatë gjithë kohës. Dhe fansat e mi gjithmonë më thonë në Twitter: Përpiqu të mos biesh fort këtë herë! Përpiqu ta marrësh lehtë! Dhe unë vetëm qesh sepse ata kanë gjithmonë të drejtë”, ka thënë Rita gjatë intervistës së sinqertë.

Kujtojmë se lidhja e saj e fundit publike ishte me Andrew Garfield pas ndarjes nga Andrew Watt.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto