Show Bizz

Rita Ora me këto foto tregon pse është ndër femrat më tërheqëse

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Rita ka postuar disa fotografi nga paraqitja në një koncert.

Këngtarja shihet në një veshje të zezë që i shfaqte për mrekulli trupin e tonifikuar.

Rita është kthyer nga pushimet e gjata në Itali për të vazhduar me koncertet dhe festivalet nëpër Evropë

Në fotot që ka postuar Rita shihet në super formë dhe gjithmonë e kapur në poza ku shfaqet tërheqëse, madje edhe gjatë performancës

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto