Show Bizz

Rita Ora “kapet” teksa bën pazar, bien në sy atletet e saj interesante

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Rita Ora së fundi është para teksa bënte pazar në Los Angelos.

Ajo kishte veshur një duks të bardhë, dhe trenerka të hirta, ku po dukej shumë bukur!

29-vjeçarja është kapur nga paparaci ku po endej me karrocë nëpër dyqan.

Ajo madje nuk kishte bërë makeup, por vetëm buzët i kishtë lyer me një shkëlqim të lehtë.

Ajo që bie në sy më së shumti, janë atletet e saj shumëngjyrëshe.

Kujtojmë që Rita Ora është shqiptare, me famë botërore.

Kënga e saj e fundit është “Ritual” në bashkëpunim me Tieston dhe Jonas Blue.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto