Show Bizz

Rita Ora befason me veshjen: Janë qepur ashtu si unë i dua

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Rita Ora është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare në rrafshin ndërkombëtar.

Artistja së fundi ka filluar një turne me koncerte anembanë botës, ku gjatë javës së kaluar ka qëndruar në kryeqytetin japonez të Tokios.

Bukuroshja jonë njihet edhe befasitë që bën kohë pas kohe, të cilat i ndanë me fansat në llogarinë personale në Instagram.

View this post on Instagram

🤷🏼‍♀️

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Gjatë ditës së sotme ka qëndruar te një rrobaqepës gjersa ka pozuar me një veshje mjaft të çuditshme, por që ka marrë komente pozitive nga adhuruesit.

Ajo shihet teksa merr poza e veshur në tesha kat ndërsa në fytyrë ka vendosur një maskë duke thënë se kjo veshje ishte qepur pikërisht për të.

Ndryshe, Rita është duke punuar njëkohësisht edhe në video projekte të reja muzikore, të cilat shumë shpejt do t’i bëjë publike para fansave.

 

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto