Show Bizz

Rita Ora befason me stilin interesant /FOTO

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Rita Ora i ka përfunduar pushimet, në Ibiza.

Pas disa ditëve luksi në brigjet e bregdetit spanjoll, këngëtarja kosovare ka arritur mbrëmë në aeroportin Heathrow të Londrës.

Veshja e saj ishte interesante dhe më ndryshe siç jemi mësuar ta shohim. Bie në sy bluza e saj e cila tregonte gjoksin që ishte pa sytjena.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto