Show Bizz

Rita Ora befasohet nga personi shumë i dashur: E quan vetën të bekuar

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora, vazhdon të jetë një personazh mjaft i pëlqyer në rrjetet sociale.

Kjo ngase ajo publikon imazhe dhe video të ndryshme, së cilës në koleksion nuk i mungojnë as pozat provokuese e as momentet e bukura me familjen e saj.

Rita, së fundi ka publikuar një video, në të cilën shfaq babanë e saj në veturë, ndërsa thotë se është vajza më me fat.

“Babai im më befasoi mua. Jam vajza më me fat ndonjëherë”, ka shkruar Rita.

Ndryshe, ylli 29-vjeçarja gjatë vitit që lamë pas ishte një nga artistet më të suksesshme, ku lansoi projekte të shumta e po ashtu mbajti edhe një sërë koncertesh në mbarë botën.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto