Show Bizz

Rita Ora arrin në Kore, fansat e befasojnë në aeroport

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Rita Ora u befasua nga fansat me të arritur në Kore.

Rita Ora për disa ditë me radhë pushoi në plazhet e Spanjës, për të vazhduar më tej me turneun e koncerteve nëpër botë, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja pas disa koncerteve në Evropë, mori rrugën për në Azi, ku do të vazhdojë me performanca.

Destinacioni i parë i saj ishte Korea, ku me të arritur aty motra e saj, Elena, publikoi pamje nga aeroporti.

Këngëtarja atje u prit nga një grup fansash, të cilët dëshironin fotografi me të si dhe nga një autograf.

Për ndryshe, ani pse kishte rrugë të gjatë, Rita dukej ende në formë të mirë dhe e lumtur që pa fansat teksa po e prisnin në aeroport.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto