Show Bizz

Rita e përkushtuar në palestër, sjell imazhe duke ushtruar

Rita Ora e ka marrë seriozisht punën e palestrës.

Rita Ora është një prej artisteve, e cila nuk e lë asnjëherë anash palestrën për t’i perfeksionuar linjat trupore, shkruan lajmi.net.

Së fundi, këngëtarja publikoi disa fotografi, të shkrepura gjatë kohës kur po ushtronte dhe shihet e veshur me veshje sportive.

Rita gjatë verës ka qenë aktive me fotografi nga plazhi, ndërsa është komentuar shumë edhe për linjat trupore.

Kujtojmë se Rita Ora së fundi ka lansuar linjën e saj të këpucëve në bashkëpunim me brendin “Shoe Dazzle”.

Për këtë koleksion, këngëtarja ka thënë se është inspiruar nga muzika, jeta që bën dhe udhëtimet.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

“Mehmet Kosova” bëhet baba për herë të parë, bllokon spitalin

Show Bizz

Bora Zemanit ia bëjnë befasinë e bukur sapo mbërrin në shtëpi

Show Bizz

Marina e bënë këtë gjest për ti mbuluar të pasmet

Show Bizz

Edhe pse të ndarë, Nora nuk e kurseu këtë gjest të bukur për Robert Berishën