Show Bizz

Rina po vjen me bashkëpunim ndërkombëtar

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Rina Balaj duket se po synon tregun e huaj.

Rina Balaj po shijon suksesin e këngës “Ideal”, por nuk e ka ndalur punën për këngë të reja, shkruan lajmi.net.

Reperja përmes një postimi në Instagram ka bërë të ditur se kënga e re do të jetë bashkëpunim dhe atë me një artist të huaj.

“Bashkpunim internacional?”, ka shkruar Rina, e cila nuk preferoi të zbulonte më shumë rreth kësaj kënge.

Për ndryshe, kënga “Ideal” e Rina Balajt në duet me Koston, me të cilin mori mbi gjashtë milionë klikime.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto