Show Bizz

Rina Balaj pozon në bikini, merr vëmendjen me linjat atraktive

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Reperja Rina Balaj po vazhdon të jetë shumë aktive me prurje të shumta muzikore e koncerte anë e mbanë vendit.

Ajo është shumë e ndjekur edhe në rrjetet sociale, përmes së cilave ndan me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj.

View this post on Instagram

I love this look 😍 @arber_bytyqi_mua

A post shared by RINA (@balajrina) on

Jo rrallë herë, reperja nga Istogu publikon edhe fotografi provokuese nga paraqitjet e saj.

Së fundmi, ajo ka pozuar me bikini me material leopardi, teksa ka vënë në pah linjat atraktive trupore.

View this post on Instagram

Shoes @egoofficial 🐅

A post shared by RINA (@balajrina) on

Flokët e kuqe të cilat ajo po i mban tash e sa kohë në këtë ngjyrë, i kanë dhënë një pamje edhe më tërheqëse reperes bukuroshe.

Përndryshe, kënga “Ideal” mbetet projekti i fundit muzikor që Rina solli në bashkëpunim me Koston, dhe u prit mirë nga fansat e saj.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto