LajmeZgjedhjet 2021

Rikthimi i madh i Nismës: Po fiton në Malishevë, VV e dyta

Kur janë numëruar 38,80% e votave, Nisma është rikthyer si partia e parë në Malishevë. Nisma është duke kryesuar me 33,50% të votave në vendlindjen e Fatmir Limajt.

Ndërkaq, VV është e dyta me 30,30%.

E PDK dhe LDK janë në pozitën e tretë dhe të katërt me 18,50% dhe 11,03%.

Këtu është rezultati në kohë reale i Malishevës.

Postime të ngjajshme
Lajme

Një person digjet brenda shtëpisë në Prishtinë

Lajme

IKSHPK, rastet aktive me koronavirus të shtohen në krahasim me ditët e kaluara

Lajme

Ja sa vendvotimeve të parapara janë rinumëruar në QNR

Lajme

Ines Demiri, ambasadorja e Kosovës dje ka arritur në Izrael