Show Bizz

Rikthimi i bujshëm i Çiljetës! “A je mirë?”

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Pas një viti, Çiljeta rikthehet.

Ajo rikthehet me një baladë dashurie

Ndryshe nga të tjerët,  Çiljeta Xhilaga u rikthye me baladë dashurie.

Ajo së bashku me artistin Estto zgjodhën një këngë të lehtë për këtë sezon, e cila do ti mbijetojë edhe stinëve të tjera.

“A je mirë” titullohet kënga e re e artistëve, e cila po pritet mjaft mirë nga publiku dhe kolegët.

Çiljeta ka publikuar në Instagram disa prej reagimeve.

Pjesa më e madhe e përgëzojnë për këtë projekt.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto