Sport

Rikthehet Ismet Munishi, sot ishte prezent në këtë ndeshje

Ismet Munishi shikoi për herë të parë një takim në stadium qysh nga shkarkimi i tij.

Trajneri i mirënjohur ndau rrugët me Ballkanin pas ndeshjes së parafundit të stinorit vjeshtor, shkruan Gazeta Olle.

E qysh nga ajo kohë e deri më tani, “Baba” nuk ka vizituar asnjë stadium futbolli në Kosovë.

Megjithatë “largimi” i tij nga fushat e gjelbërta nuk zgjati edhe shumë.

Munishi sot përcjelli duelin miqësor mes Llapit dhe Bashkimit të Koretinit.

Kjo ndeshje përfundoi me rezultatin 4-1.

Munishi mbeti i kënaqur nga ajo çfarë pa në fushën e lojës.

Postime të ngjajshme
Sport

Shkëmbi thumbon disa lojtarë të Ballkanit pas humbjes

Sport

Batatina me deklaratë epike

Sport

SUPERLIGA: Kështu duket klasifikimi pas dy ndeshjeve të sotme

Sport

Dukagjini fiton derbin ndaj A&N, ja të gjitha rezultatet e Ligës së Parë!