Sport

Rikthehen emocionet e Ligës së Kampionëve, sonte do të zhvillohen shumë ndeshje interesante

Sonte rikthehen emocionet e garës më të madhe evropiane për klube në futboll, Liga e Kampionëve.

Sonte do të zhvillohen gjithsej tetë ndeshje tejet interesante.

Kryendeshja e sontme do të zhvillohet në Bergamo mes Atalantës dhe Manchester Unitedit.

Kjo ndeshje është e vlefshme për grupin B.

Ndërkaq, Barcelona do të jetë mysafire e Dynamo Kievit në grupin E.

Teksa, Juventusi është nikoqir i Zenitit, kurse Bayern Munichu e pret Benficën në “Allianz Arena”.

Ndeshjet e plota të sotme i gjeni në fotografinë e mëposhtme.

Related posts
Sport

Xhaka rikthehet në stërvitje të plota, Arteta tregon kur do të jetë i gatshëm

Sport

Formacionet zyrtare: Roma – Inter

Sport

Broja thyen një tjetër rekord në Premier Ligë pas golit të shënuar

Sport

Eskalon debati mes Xhevdet Pozharit e Shpëtim Deskut: ‘Me pas qenë te unë ishim nda ndryshe’

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *