Show Bizz

Rike Roçi nuk e pranoi komplimentin nga fansi, madje e fyu atë rëndë (FOTO)

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Ish-banorja e “Big Brother Albania”, Rike Roçi, që pas pjesëmarrjes së saj në reality shown e njohur u bë shumë e famshme për publikun dhe komentohet gjithmonë në media.

Ajo ka tërhequr që në fillim vëmendjen e të gjithëve me pamjen e saj dhe është mjaft e ndjekur në rrjetet sociale ku fansat nuk ngurrojnë ta komplimentojnë. Së fundmi, bukuroshja shqiptare i është përgjigjur pyetjeve të fansave në Instastory, mirëpo njëri prej tyre i bëri një koment që nuk u prit aspak mirë nga Rike.

“Të betohem në zot që kur të shoh ty e dashura ime më duket si burrë”, i shkruan ai, ndërkohë që Rike ka publikuar një foto me gishtin e mesit dhe ka shkruar: “Mjere ajo që ka një legen si puna jote që nuk di ta vlerësojë”.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto