Show Bizz

Rihanna po rikthehet me projekte të reja

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Rihanna tash e një kohë ka hequr dorë nga muzika për të punuar rreth afro një milion ndërmarrje të tjera biznesi, duke përfshirë por pa u kufizuar në të, linjën e saj të lartë të modës dhe kompaninë e kozmetikës.

Sidoqoftë, një zhvillim i fundit ka bërë që fansat të bëhen kurreshtarë për projektin e ri të këngëtares nga Barbados.

Sipas një llogarie të një fansi, këngëtarja ka regjistruar këngën e re me bashkëpuntorin e saj të muzikës, BMI. Një këngë e re e quajtur “Private Loving”, e shkruar nga Rihanna dhe Demarco, do të ishte kënga e parë solo që nga albumi i saj, i publikuar në vitin 2016.

View this post on Instagram

Nobody: Me: Album coming in 2019 Navy in July:

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

Është e paqartë se sa kohë fansat do të duhet të presin për publikimin e këngës së re, dhe kjo nëse ajo planifikon ta lansojë atë, por ata e kanë bërë shumë të qartë se janë gati për muzikën e re të Ririt.

Nga ana tjetër, Rihanna ka hedhur disa postime, përmes të cilave lë të kuptohet se ajo është e gatshme të rikthehet në lojën muzikore, pas tri vitesh mungesë.

31-vjeçarja po ashtu po punon në albumin e ri, i cili pritet të prezantohet së shpejti para publikut.

https://www.instagram.com/badgalriri/?utm_source=ig_embed

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto